Aktualności szkoleniowe

Nowa strona KM Studio - szkolenia -baner - aktualności

Nowa strona internetowa KM Studio

Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Przygotowaliśmy dla Państwa witrynę, która jest bardziej przejrzysta, intuicyjna, użyteczna oraz nowoczesna. Jesteśmy także w procesie zmiany całej identyfikacji wizualnej, która- mamy nadzieję- będzie lepiej służyć naszym Klientom...

więcej >
Szkolenie Train the Trainers - szkolenie dla Trenerów wewnętrznych - KM Studio - baner

Train the Trainers – nowe szkolenie w KM Studio

Zapraszamy na nowe szkolenie Train the Trainers - szkolenie dla Trenerów wewnętrznych w KM Studio. Szkolenie kierowane jest do trenerów wewnętrznych, którzy potrzebują świadomie stosować narzędzia komunikacji, aby skutecznie wdrażać nowych pracowników w zadania.

więcej >
Kalendarz szkoleń otwartych na rok 2020 - KM Studio - baner

Kalendarz szkoleń otwartych na rok 2020

Na naszej stronie internetowych umieściliśmy kalendarze szkoleń otwartych na rok 2020. Przy każdym szkoleniu znajdują się terminy szkoleń otwartych na 6 najbliższych miesięcy. Pełne kalendarze na cały rok 2020 znajdują się na stronie KM Studio -> do pobrania -> terminarze szkoleń otwartych.

więcej >
Piękno i istota Coachingu - KM Studio - szkolenia

Piękno, głębia, istota coachingu

Czym coaching jest i czym nie jest? Czy każda usługa związana z rozwojem zawodowym jest coachingiem? Dla kogo, po co i w jakich sytuacjach coaching jest potrzebny? Na te inne pytania pojawiające się wokół coachingu znajdą Państwo odpowiedź w wydanej w tym roku książce Wyd. ONE Press Piotra Pilipczuka pt.…

więcej >
Łódź, KM Studio - szkolenia

Szkolenia otwarte w Łodzi

Wszystkie szkolenia otwarte informatyczne jak i interpersonalne odbywają się w naszych ośrodkach szkolenieowych w łodzi. 90% naszych szkoleń otwartych prowadzimy w naszej siedzibie w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 125. Zachęcamy rownież do skorzystania z naszych sal szkoleniowych przy szkoleniach zamkniętych.

więcej >
Szkolenie AutoCAD. KM Studio - szkolenia. Baner.

AUTOCAD nowe szkolenie w KM Studio

Zapraszamy na nowe szkolenia z AutoCAD-a na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Oba szkolenia są zaprojektowane na 14 godzin / 2 dni pracy. Oferowane są w formie otwartej i zamkniętej. Szkolenia otwarte z AutoCAD odbywają się w naszej siedzibie w Łodzi. 

więcej >