Aktualności szkoleniowe

odpowiedzialność finansowa | KM Studio - szkolenia, coaching Łódź

Odpowiedzialność za swoje życie finansowe

Czemu by tak na początku powrotu do normalności czegoś nie postanowić? Można by na przykład chcieć, żeby 2020 rok przyniósł więcej pieniędzy. Ot takie uniwersalne marzenie. Jednak, jaki mamy wpływ na to, aby marzenie o obfitości, czy bogactwie się spełniło?

więcej >
KM Studio - szkolenia, kim jestesmy

Pomoc psychologiczna w czasach pandemii

Zapraszamy osoby potrzebujące do skorzystania z pomocy psychologiczne w KM Studio - szkolenia. Posiadamy wykwalifikowany zespół psychologów pracujących w naszym biurze w Łodzi jak i on-line

więcej >
Łódź, KM Studio - szkolenia

Szkolenia otwarte w Łodzi

Wszystkie szkolenia otwarte informatyczne jak i interpersonalne odbywają się w naszych ośrodkach szkolenieowych w łodzi. 90% naszych szkoleń otwartych prowadzimy w naszej siedzibie w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 125. Zachęcamy rownież do skorzystania z naszych sal szkoleniowych przy szkoleniach zamkniętych.

więcej >
voucher na szkolenia w roku 2020 - KM Studio - szkolenia

Wspomóż KM Studio wykupując voucher szkoleniowy

W warunkach pandemii nasza działalność jest bardzo ograniczona. Jeśli byli Państwo zadowoleni z naszych usług szkoleniowych i coachingowych dajemy możliwość wspomożenia nas za pomocą wykupienia vouchera szkoleniowego.

więcej >
coaching w KM Studio - szkolenia

Coaching Online w KM Studio – szkolenia

Drodzy Klienci, Zapraszamy Państwa na sesje coachingowe online ( przez SKYPE). Biznes coaching, coaching menedżerski, life coaching.

więcej >
Szkolenie Excel zaawansowany. KM Studio - szkolenia. Baner

Zmiana formy szkoleń otwartych w miesiącu kwietniu.

W związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego wszystkie szkolenia otwarte w kwietniu odbywają się indywidualnie, to znaczy 1:1 Uczestnik- Trener.

więcej >