Aktualności szkoleniowe

Szkolenie Excel zaawansowany. KM Studio - szkolenia. Baner

Zmiana formy szkoleń otwartych w miesiącu kwietniu.

W związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego wszystkie szkolenia otwarte w kwietniu odbywają się indywidualnie, to znaczy 1:1 Uczestnik- Trener.

więcej >
Podróż bohatera | KM Studio - szkolenia, baner

Podróż bohatera w rozwoju osobistym – Karolina Ślifirska

Czy jesteś bohaterem swojego życia? Czy może tylko jego biernym uczestnikiem? Czy podejmujesz wyzwania, które daje Ci życie???

więcej >
Odwaga - krótka myśl o odwadze, baner | KM Studio - szkolenia

Krótka myśl o odwadze | Karolina Ślifirska

Czujemy ją w okolicach splotu słonecznego i serca jako specyficzne mrowienie, ciepło. Jest jak szarpnięcie, które zabiera w podróż, w działanie.

więcej >
Łódź, KM Studio - szkolenia

Szkolenia otwarte w Łodzi

Wszystkie szkolenia otwarte informatyczne jak i interpersonalne odbywają się w naszych ośrodkach szkolenieowych w łodzi. 90% naszych szkoleń otwartych prowadzimy w naszej siedzibie w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 125. Zachęcamy rownież do skorzystania z naszych sal szkoleniowych przy szkoleniach zamkniętych.

więcej >
coaching w KM Studio - szkolenia

Coaching Online w KM Studio – szkolenia

Drodzy Klienci, Zapraszamy Państwa na sesje coachingowe online ( przez SKYPE). Biznes coaching, coaching menedżerski, life coaching.

więcej >
życzenia świąteczne i noworoczne od KM Studio - szkolenia

Najserdeczniejsze życzenia Świąteczne i Noworoczne

Nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych szczęśliwych zdarzeń w nadchodzącym nowym roku 2020 życzy zespół KM Studio - szkolenia

więcej >