Trenerzy KM Studio – szkolenia

O Trenerach KM Studio – szkolenia

Trenerzy KM Studio to zespół zróżnicowanych i wysoce wykwalifikowanych specjalistów w danej dziedzinie. Poniżej znajdziecie profile naszych trenerów które pokrótce przybliżają ich usposobienie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe. Nasz zespół jest zaangażowany w rozwoju i doskonalenie swoich umiejętności, zapewniając uczestnikom szkolenia na najwyższym poziomie, aby podnieść ich zdolności i wiedzę.

Marcin Ślifirski ur. 1977 r.

Marcin Ślifirski- Trener, Couch | KM Studio - szkolenia

Jestem trenerem szkoleń interpersonalnych, trenerem IT oraz certyfikowanym
Coachem ICC. Na co dzień założyciel i główny manager w KM Studio – szkolenia.
Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu szeroko pojętego zarządzania oraz bardzo
specjalistycznych szkoleniach IT.
Skończyłem studia informatyczne na wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki
Stosowanej Politechniki Łódzkiej. Ukończyłem szkołę Trenerów Pracowni
Psychoedukacji Społecznej Elżbiety Sołtys i Roberta Sołtysa. Jestem również
Certyfikowanym Coachem ICC.
Na co dzień zarządzam firmą oraz pracuje rozwojowo z Klientami na różnych
poziomach. Największą satysfakcję sprawia mi praca poprawiająca efektywność
managerów oraz organizacji w obszarze zarządzania.

Karolina Ślifirska ur. 1979 r.

Karolina Ślifirska - Trener, Coach, | KM Studio - szkolenia

Jestem certyfikowanym coachem ICC.  Pracuję według standardów metodologicznych i etycznych International Coaching Community.
Będąc współwłaścicielką KM Studio od siedmiu lat, pracuję jako trener umiejętności interpersonalnych. Szkolę grupy i osoby indywidualne z obszaru komunikacji, budowania relacji, z zakresu zarządzania oraz sprzedaży. Od dwóch lat prowadzę coaching dla kadry menedżerskiej.
Przez cztery lata pracowałam jako nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej w Łodzi
oraz – w ramach studiów doktoranckich – w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Łódzkiego.
Z wykształcenia jestem psychologiem, (studiowałam w SWPS w Warszawie), ukończyłam także socjologię oraz filozofię na Uniwersytecie Łódzkim.
Przeprowadziłam ponad 2000 godzin trenersko-coachingowych .

Karolina Kulisz ur. 1982 r.

Karolina Kulisz - Trener, Couch | KM Studio - szkolenia

Specjalizuję się w etykiecie biznesu, coachingu (life, career, business), kreowaniu wizerunku firm i osób, Personal Branding’u.
Pomagam Klientom wszystkich szczebli w organizacjach: we wdrażaniu etyki w środowisku pracy i etykiety biznesowej (zawodowy savoir- vivre), odpowiednich zachowań, tworzeniu pożądanego wizerunku, odkrywaniu wartości, wizji i misji, budowaniu relacji wewnętrznych i zewnętrznych, kreowaniu strategii komunikacyjnych
z otoczeniem, integrowaniem i motywowaniem zespołów i przechodzeniem organizacji przez proces zmian, również kryzysowych. Mam także doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu przywództwa, budowania zespołów, zarządzania w podejściu metodyk zwinnych Agile, komunikacji werbalnej
i niewerbalnej, mikroekspresji, mentoringu, budowania pewności siebie i autorytetu, organizacji pracy pracownika i asertywności oraz radzenia sobie ze stresem.

Tomasz Furgalski ur. 1963 r.

Tomasz Furgalski - Trener, Coach, | KM Studio - szkolenia

Jestem coachem, trenerem umiejętności interpersonalnych a także menedżerem. Na co dzień pracuję  jako Customer Program Manager w międzynarodowej korporacji. Skończyłem Uniwersytet Łódzki & Jean Moulin 3 Uniwersytet w Lionie &  D.E.S.S. Certificat d’Aptitude a l’Administration des Entreprises. Jestem magistrem zarządzania a także psychologiem i coachem kształconym w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej
w Warszawie. Moje pozostałe kwalifikacje to :
– kurs trenerski: „Trener XXI wieku; Akademia Liderów”
– 3 lata szkoły psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
Z klientami wypracowałem ponad 1000 godzin trenerskich.

Dominika Plisiecka ur. 1974 r.

Dominika Plisiecka- Trener, Couch | KM Studio - szkolenia

Jestem trenerem umiejętności interpersonalnych, na co dzień prowadzę działalność
szkoleniowo-konsultingową oraz terapię. To Klient decyduje w jakiej relacji się spotykamy – trenerskiej, coachingowej, czy terapeutycznej. Od 2000r. towarzyszę ludziom w procesach rozwojowych (indywidualnych
i grupowych), w drodze do poszerzania perspektywy, budowania samoświadomości, stawania
się samodzielną i zintegrowaną Jednostką. Poczucie sukcesu dała mi obserwacja, iż wiele razy praca szkoleniowa zmieniła myślenie ludzi i pozwoliła im na osobiste odkrycia. Skończyłam psychologię
na Uniwersytecie Łódzkim, ponadto posiadam Certyfikat Praktyka NLP, Certyfikat konsultanta metody iWAM.

Marta Dębska ur. 1979r.

Marta dębska- Trener | KM Studio - szkolenia

Jestem trenerem umiejętności interpersonalnych, terapeutą w szkoleniu Gestalt, life coachem, prowadzę warsztaty rozwojowe dla dorosłych i dzieci, posiadam wieloletnie doświadczenie menadżerskie, przez 12 lat kierowałam działem sprzedaży i obsługi klienta w firmie produkcyjnej, jestem również koordynatorem LEAN na poziomie Green Belt, z wykształcenia jestem magistrem zarządzania.

Karolina Kurek ur. 1995 r.

Karolina Kurek - Trener IT | KM Studio - szkolenia

Jestem trenerem IT w KM Studio. Aktualnie jestem absolwentką Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuk Plastycznych (specjalizacja –  Animacja) na Wydziale Sztuk Wizualnych w Akademii Sztuk Pięknych
im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Zajmuję się grafiką komputerową, modelowaniem 3D, projektowaniem grafiki koncepcyjnej i animacją poklatkową, rysunkową oraz 2D.  W styczniu 2017 roku odbyłam praktyki w studio animacji „Trefl” w Gdyni, które zajmuje się tworzeniem animacji lalkowej. Pracowałam przy produkcji serialu animowanego „Rodzina Treflików”.

Wiktoria Galera ur. 1997

Wiktoria Galera | KM Studio - szkolenia

Jestem absolwentką Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuk Plastycznych (specjalizacja – techniki teatralne, filmowe i telewizyjne) na Wydziale Sztuk Wizualnych w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. W KM Studio zajmuję się głównie zarządzaniem sprawami administracyjnymi, między innymi naszą stroną internetową i social mediami. Prowadzę też szkolenia z zakresu grafiki komputerowej. Obecnie kończę studia magisterskie z zakresu Projektów Wizualnych na Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuję się grafiką komputerową, modelowaniem 3D, kostiumografią oraz scenografią zarówno tradycyjną jak i multimedialną.

Monika Kliber ur. 1983

Monika Kliber - Trener, Coach, | KM Studio - szkolenia

Jestem certyfikowanym coachem biznesu, trenerem, instruktorem i prekursorem pisania rozwojowego
i terapeutycznego w Polsce, psychoterapeuta Gestalt w trakcie szkolenia.
Od 2016 roku pomagam swoim Klientom w odkrywaniu odwagi do twórczego życia, rozwijaniu samoświadomości oraz przechodzeniu przez zmiany, poprzez procesy coachingowe, warsztaty, również
z zastosowaniem metody pisania rozwojowego i terapeutycznego. Przez lata pracowałam jako praktyk
w obszarze Human Resources (Specjalista Regionalny ds. Wsparcia Zarządzania Personelem) trener i coach biznesu. Mam doświadczenie ponad 3500 godzin szkoleń i pracy indywidualnej.

Iwona Sasin ur.1971

Iwona Sasin - Trener | KM Studio - szkolenia

Jestem inżynierem włókiennictwa, trenerem wizerunkowym, psychostylistką. Jestem praktykiem przemysłu mody. Doświadczenie zawodowe zdobywałam we Francji m.in. współpracując
z biurami stylu Nelly Rodi, Peclers i Martine Leherpeur. Posiadam bogate doświadczenie: pracowałam
we Francji, Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Szwecji, zajmując się planowaniem strategicznym
i zarządzaniem produkcji na każdym etapie, dla międzynarodowych marek odzieżowych. Piszę o modzie, stylu, ubraniach, ich wpływie na osobowość i wyrażeniu siebie poprzez ubiór. Koordynuję konferencje, szkolenia i warsztaty dla Klientów w ramach projektów związanych z kreowaniem wizerunku.

Tomasz Kolasiński ur. 1976r.

Tomasz Kolasiński - Trener, Coach, | KM Studio - szkolenia

Jestem specjalistą w dziedzinie aktywnej sprzedaży, obsługi klienta, telemarketingu oraz negocjacjach handlowych. Lubię doradzać klientom oraz negocjować. Posiadam certyfikat w metodzie sprzedaży IMPACT. Podczas prowadzenia szkoleń oraz treningów on the job wspieram się doświadczeniami z firm, w których pracowałem jako doradca handlowy, manager, trener wewnętrzny oraz dyrektor handlowy.

Współtworzyłem standardy obsługi klienta dla sieci Media – Saturn Holding. W BNP Paribas Cardif ARD
oraz mBanku wdrażałem standardy telefonicznej obsługi klientów i szkoliłem kadrę kierowniczą oraz doradców klienta w zakresie efektywnej sprzedaży usług przez telefon. Na salach szkoleniowych spędziłem ponad 1000 dni szkoleniowych. Z mojego doświadczenia korzystali pracownicy T-Mobile,  General Electric, Perfumerii Douglas, Pamapolu, Grupy Wydawniczej Polskapresse, LSI Software, Anwil S.A., Eurofoam, Wandalexu, Brixx, Nowej Szkoły, Opinionu, Oriflame, SSI, Drometu, Dimaru, Tryumfa, Erbi, Nordei, NT Group, Truck Gigant oraz EL-PUK.
Jestem absolwentem studiów podyplomowych Uniwersytetu Łódzkiego – Podyplomowe Studium Socjologii Stosowanej w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi. Ukończyłem studia doktoranckie na Uniwersytecie Łódzkim – wydział Zarządzania i jestem w trakcie otwierania przewodu doktorskiego.

Prywatnie jestem mężem Oli i tatą Marysi i Małgosi. Bardzo lubię chwile spędzane ze swoimi dziewczynami.

Motto, którym kieruję się w życiu: „Jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej”.

Marcin Chmielecki ur. 1976r.

Jestem trenerem IT, programistą, administratorem, pracuję jako freelancer. Skończyłem informatykę na Politechnice Łódzkiej, Wydział FTIiMS.

W  KM Studio prowadzę szkolenia z:
– PHP,
– MySQL,
– Linux,
– Crystal Reports.
– Oracle


Mam za sobą około 2000 godzin trenerskich w pracy z Klientami zarówno z biznesu jak i z administracji publicznej.

Do moich osiągnięć należy 12 lat ciężkiej pracy.
Interesuję się żeglarstwem i podróżami.
Mam dwoje wspaniałych dzieci: Księżniczkę Gabi i Króla Maciusia I


Moje motto brzmi: „Rzeczy proste są najbardziej niezwykłe i tylko mędrcy potrafią je pojąć”.