Karolina Kulisz

Coach ICC
Business Coach ICC
Mentor, Consult
Dyplomowany specjalista ds. PR

Karolina Kulisz (ur. 1982 r.)

Specjalizuję się w etykiecie biznesu, coachingu (life, career, business) kreowaniu wizerunku firm i osób, Personal Branding’u.
Pomagam Klientom wszystkich szczebli w organizacjach: we wdrażaniu etyki w środowisku pracy i etykiety biznesowej (zawodowy savoir- vivre), odpowiednich zachowań, tworzeniu pożądanego wizerunku, odkrywaniu wartości, wizji i misji, budowaniu relacji wewnętrznych i zewnętrznych, kreowaniu strategii komunikacyjnych z otoczeniem, integrowaniem i motywowaniem zespołów i przechodzeniem organizacji przez proces zmian, również kryzysowych.

Mam także doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu przywództwa, budowania zespołów, zarządzania w podejściu metodyk zwinnych Agile, komunikacji werbalnej i niewerbalnej, mikroekspresji, mentoringu, budowania pewności siebie i autorytetu, organizacji pracy pracownika i asertywności oraz radzenia sobie ze stresem.
W roku 2018 wydałam swoją pierwszą książkę „Wyjątkowy. O drodze do samego siebie” o tematyce motywacyjno-rozwojowej. W ramach działań pro publico bono odwiedzam przedszkola i szkoły ucząc dzieci na temat wartości i wyjątkowości. Dodatkowo udzielam się charytatywnie w inicjatywach rozwojowych dla kobiet, będąc jedną z liderek Ery Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz w Płocku, organizuję cykliczne spotkania i imprezy tematyczne dla kobiet w każdym wieku.

Metody pracy:
coaching w podejściu holistycznym
coaching operacyjny
mentoring
szkolenia i warsztaty z wykorzystaniem ćwiczeń indywidualnych i grupowych, praca z rekwizytami, kartami coachingowymi, testami psychometrycznymi

Kwalifikacje:
Certified Coach International Coaching Community Certified Business Coach International Coaching Community
Trener biznesu
Mentor, Consult
Międzynarodowy konsultant MindSonar
Konsultant Competence Navigator Advisio (ocena kontekstowa 360)
Praktyk Mikroekspresji
Dyplomowany specjalista ds. Public Relations

Jestem:

  • certyfikowanym coachem International Coaching Community oraz certyfikowanym Business Coachem ICC
  • trenerką biznesu i rozwoju osobistego (Kurs „Profesjonalny Trener”- Firma 2000, „Coach, Mentor, Consult” Kurs Mateusza Grzesiaka, „Racjonalna Terapia Zachowań” kurs Andrzeja Setmana, kurs „Coaching prowokatywny” w firmie Provocare)
  • dyplomowaną specjalistką ds. Public Relations (Podyplomowe Studium Public Relations Uniwersytet Warszawski)
  • magistrem polonistyki o specjalności dziennikarskiej (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)
  • praktykiem Mikroekspresji (Kurs Praktyk Mikroekspresji K.P. Wezowski)
  • certyfikowanym konsultantem metodologii i narzędzia Competence Navigator Advisio
  • certyfikowanym konsultantem narzędzia MindSonar
  • absolwentką 3-letnich Warsztatów Dziennikarskich w Bydgoszczy

Prywatnie:
Jestem szczęśliwą mamą Blanki, Malwiny i Niny.
Moje pasje to coaching i wszystko co z nim zwiazane. Książki, pisanie i czytanie (wręcz kompulsywne) szczególnie tych o tematyce rozwojowej, psychologicznej i motywacyjnej. Podróżowanie wewnątrz siebie, jak i we wszystkich kierunkach reszty Świata oraz rozwój i praca nad sobą. Pilates, joga, siłownia, taniec oraz festiwale muzyczne również są częścią moich pasji. Do tego świętowanie z grupa przyjaciół przy dobrej muzyce i jedzeniu, czy podózowanie z rodziną, zwłaszcza do parków rozrywki typu Disneyland czy Energylandia.

Infromacje o trenerze Karolina Kulisz do pobrania – PDF