Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte w KM Studio to idealne rozwiązanie dla firm, osób prywatnych, instytucji publicznych, które chcą podnosić kompetencje pojedynczych osób z konkretnego obszaru. Mamy zatem możliwość wymiany informacji i spojrzenia na siebie i własną firmę przez pryzmat osób pracujących na podobnych stanowiskach i spotykających się z podobnymi problemami w innych firmach.

By zapewnić komfort szkolenia i dostosowanie programu do uczestników, szkolenia otwarte odbywają się w małych 1-8 osobowych grupach.
Przed szkoleniem otwartym, zapytamy o Państwa oczekiwania dotyczące programu i efektów szkolenia w postaci ankiety przed szkoleniowej. Uwzględniając oczekiwania całej grupy, dopasujemy szkolenie do Państwa potrzeb.

Zadbamy o to, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z uczestnictwa w naszym szkoleniu i pomożemy Państwu we wdrożeniu nowych umiejętności
w życie.
W przypadku chęci przeszkolenia 6 lub więcej osób proponujemy rozważyć organizację szkolenia zamkniętego / dedykowanego, dostosowanego szczególnie do indywidualnych uwarunkowań Państwa firmy.

Gwarantujemy odbycie szkolenia w podanym terminie, nie odwołujemy szkoleń z powodu nie zebrania się grupy szkoleniowej.
W menu szkolenia znajdą Państwo listę szkoleń otwartych w KM Studio – szkolenia z podziałem na szkolenia interpersonalne i informatyczne.
Przy każdym szkoleniu znajdą Państwo wszystkie informacje organizacyjne (koszt, termin szkolenia, miejsce szkolenia, program szkolenia, druk – zgłoszenie na szkolenie).

Zapraszamy na szkolenia otwarte oraz do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.