Marta Dębska

Marta Dębska (ur. 1979 r.)

Urodzona joginka śmiechu, krzewiąca życie z uśmiechem i śmiechem. Zakochana w życiu, w Naturze, słysząca, o czym szumią drzewa. Uwielbia warzyć w kotle i rozsiewać radość nie tylko do gotowania. Towarzyszy kobietom w drodze do uwalniania się od starych kuchennych schematów min. Poprzez wspólne przygotowanie posiłków, rozmowy, medytację transformuje centrum domowego ogniska.

Bada Radość Życia i pomaga odnaleźć ją w codzienności,  poruszając ciało i duszę.

Radość życia, ukochanie Natury oraz Miłość do gotowania przelewa na profilach: Praktyka Radosnego Życia oraz Smaki Demeter.


Miłośniczka dynamicznej medytacji, zgłębiająca pracę z ciałem i przez ciało, praktykująca mindfulness w codziennym życiu. Bajarka i poetka, zaplatająca historie poruszające serce i leczące duszę. Rozsiewa wici Siostrzeństwa, zasiadając i trzymając krąg kobiet.

Motto:

Wierzę, że każdy może zaprosić Radość do swojego życia, by żyć pełniej, szczęśliwiej, lepiej, po swojemu,  Radość otwiera na Życie, na nowe doświadczenia i możliwości, zmienia perspektywę, daje odwagę by podążać za sobą  Codziennie powtarzam słowa S. Lema „Bądź dobrej myśli…
bo po co być złej”.