Sale szkoleniowe

Większość szkoleń  interpersonalnych oraz informatycznych odbywa się w siedzibie KM Studio – szkolenia przy ul. Piotrkowskiej 125 w Łodzi.

Dysponujemy 6 salami szkoleniowymi, z których każda wyposażona jest w komputer, rzutnik, kamerę, głośniki, flipchart – sprzęt potrzebny
do prowadzenia szkoleń miękkich oraz informatycznych.

Mamy 3 duże sale szkoleniowe mogącą pomieścić maksymalnie 25 osób, 2 sale szkoleniowe dla grup maksymalnie 6 osobowych i jedną kameralną salę na szkolenia/coachingi indywidualne. W dniu szkoleniowym możemy w naszych biurach przeprowadzić równolegle 6 szkoleń.

Wszystkie szkolenia otwarte prowadzimy wyłącznie w naszych salach szkoleniowych w siedzibie KM Studio przy ul. Piotrkowskiej 125 w Łodzi.

Na szkolenia zamknięte zapraszamy do naszych sal szkoleniowych w Łodzi, możemy je również przeprowadzić w dowolnym miejscu wskazanym przez Klienta. Szkolenia zamknięte realizujemy na terenie całej Polski a także zdarza nam się realizować szkolenia na terenie Europy.

Przy szkoleniach informatycznych zapewniamy sprzęt i oprogramowanie, a każdy Uczestnik pracuje na laptopie.

W biurze dysponujemy również pomieszczeniem cateringowym, w którym podczas przerw, przed szkoleniem oraz po szkoleniu kursanci mogą skorzystać z naszego serwisu kawowego. Zapewniamy serwis kawowy w postaci kawy (profesjonalny ekspres do kawy), herbaty (około 30 rodzajów różnych herbat), wodę, słodki poczęstunek (ciasto, ciastka), przekąski wegańskie (chleb ryżowy), owoce (zazwyczaj jabłka). Przy szkoleniach otwartych nie zapewniamy lunchu/obiadu dla uczestników szkolenia. Przy szkoleniach zamkniętych na życzenie klienta możemy zapewnić lunch/obiad rezerwując miejsce w jednej z wielu restauracji blisko naszej siedziby przy ul. Piotrkowskiej 125.