Sale szkoleniowe

Większość szkoleń  interpersonalnych oraz informatycznych odbywa się w siedzibie KM Studio – szkolenia przy ul. Piotrkowskiej 125 w Łodzi. Dysponujemy czterema salami szkoleniowymi, z których każda wyposażona jest w komputer, rzutnik, kamerę, głośniki, flipchart – sprzęt potrzebny do prowadzenia szkoleń miękkich. Mamy jedną dużą sale szkoleniową mogącą pomieścić maksymalnie 20 osób, 2 sale szkoleniowe dla grup maksymalnie 12 osobowych i jedną kameralną salę na szkolenia/coachingi indywidualne. W dniu szkoleniowym możemy w naszych biurach przeprowadzić równolegle 4 szkolenia.

Wszystkie szkolenia otwarte prowadzimy tylko i wyłącznie w naszych salach szkoleniowych w siedzibie KM Studio przy ul. Piotrkowskiej 125 w Łodzi.

Na szkolenia zamknięte zapraszamy do naszych sal szkoleniowych w Łodzi, możemy je również przeprowadzić w dowolnym miejscu wskazanym przez Klienta. Szkolenia zamknięte realizujemy na terenie całej Polski a także zdarza nam się realizować szkolenia na terenie Europy.

Przy szkoleniach informatycznych zapewniamy sprzęt i oprogramowanie  każdy Uczestnik pracuje na laptopie.

W biurze dysponujemy również pomieszczeniem cateringowym w którym podczas przerw, przed szkoleniem oraz po szkoleniu kursanci mogą skorzystać z naszego serwisu kawowego. Podczas zapewniamy serwis kawowy w postaci kawy ( profesjonalny ekspres do kawy), herbaty ( około 30 rodzajów różnych herbat), wodę, słodki poczęstunek ( ciasto, ciastko), przekąski wegańskie ( chleb ryżowy), owoce ( zazwyczaj jabłka).  Przy szkoleniach otwartych nie zapewniamy lunchu/obiadu dla uczestników szkolenia. Przy szkoleniach zamkniętych na życzenie klienta możemy zapewnić lunch/obiad rezerwując miejsce w jednej z wielu restauracji blisko naszej siedziby na ul. Piotrkowskiej 125.