Opis szkolenia

Warsztat dla kobiet „Wypuść głos, poczuj moc” – Głos kobiety zajęcia z emocji głosu w Pracowni Psychologicznej KM Studio, który prowadzi Karolina Piechota.

„Wypuść głos, poczuj moc” – Głos kobiety to wydarzenie, w trakcie którego:

– Odkryjesz głębsze połączenie ze swoim ciałem, oddechem i ogromem swojego wewnętrznego świata;

– Połączysz się z wielką różnorodnością dźwięków, inspiracji i twórczych możliwości, które masz w sobie; wypuść głos poczuj moc

– Zbliżysz się do spontanicznej ekspresji;

– Usłyszysz emocje, wibracje jakie niesie w sobie głos;

– Przypomnisz sobie radość w tańcu i głosie;

Jestem tu po to, by towarzyszyć Ci w pięknej podróży, w głąb siebie samej, do przestrzeni Twojego ciała, w głąb oddechu, gdzie śpiewa Twój prawdziwy głos.

Jeśli jesteś profesjonalnym śpiewakiem, praktykującym terapeutą, jeśli wykorzystujesz swój głos w pracy, jeśli po prostu lubisz śpiewać dla siebie, jeśli uważasz, że nie potrafisz śpiewać – te warsztaty są dla Ciebie. Spotykamy się w bezpiecznej dla nas przestrzeni, w kręgu otwartości, bez oceny, by usłyszeć siebie i innych i by zostać usłyszaną.

Do tej pracy zapraszam Cię z miejsca mojej ciekawości Tobą; z miejsca mojego nadmiaru, którym pragnę się z Tobą podzielić. Podarowuję Ci tylko to, co sama posiadam i co sama dostałam od  innych pięknych kobiet, które spotkałam na swojej drodze. Bardzo im za to dziękuję.

Zanim udamy się tam razem, opowiem Ci bajkę: 

Dawno dawno temu, żyła piękna i radosna dziewczynka, która miała wiele, wiele skarbów. Wszystkie te skarby nosiła w woreczku blisko swojego serca. Dziewczynka wszystkim tym co miała, dzieliła się z innymi, wiedziała bowiem, że gdy daje komuś, przybywa jej do woreczka więcej skarbów, niż ubywa.  

Kiedy przychodził do niej Smutek, leczyła go pieśnią swojej akceptacji. Gdy przychodził Wstyd, tuliła go pieśnią swojego zrozumienia. Kiedy Złość – dawała jej pieśń swojej cichej obecności, a kiedy Radość – oddawała jej całą siebie.  

Pewnego dnia po dziewczynkę przyszła duża i poważna Pani – Dorosłość. 

“Dziecko – powiedziała – prawdziwa magia nie istnieje, dzieje się tylko w bajkach, a tam gdzie Cię zabieram w woreczkach trzyma się prawdziwy – złoty skarb.

Jeśli ze mną pójdziesz, zabiorę Cię do miejsc, w których nigdy jeszcze nie byłaś. Będziesz miała to, czego tylko zapragniesz, a to wszystko czeka na Ciebie tuż za rogiem.”

Nagle dziewczynce jej stary woreczek wydał się za mały, zbyt dziecinny i zbyt ograniczony, by objąć rodzące się w niej pragnienia. Ale kochała go bardzo tak bardzo, że postanowiła zakopać go gdzieś głęboko w sekretnym miejscu.  

Miejsce to odnaleźć możesz tylko TY sama, do niego zaprowadzi Cię pieśń, która wciąż w Tobie śpiewa.

Czego doświadczysz w trakcie warsztatów:

  • Poprzez medytację uspokoimy nasze ciała – to myślące, to czujące i to fizyczne. Wykorzystamy pracę z oddechem i przyjrzymy się naszym blokadom. Doświadczymy uwolnienia głosu w jego różnych jakościach – kobiety gniewnej, kobiety wabiącej, kobiety czułej.
  • W kręgu kobiet pozwolimy sobie usłyszeć siebie, pozwolimy, by usłyszały nas inne kobiety. Biorąc dla siebie, będziemy dawać innym. W tej naszej żeńskiej różnorodności odnajdziemy wspólne historie, które mogą być brakującym puzzlem do naszej układanki.
  • Powitamy w sobie radość, złość, delikatność. Powitamy w sobie jakości, które tworzą i karmią nas, części ciemne i części jasne, bez selekcji i oceny.
  • Zaprosimy i powitamy w naszym kręgu głos tej, która WIE. Głos w nas, który zna prawdę, już nie pyta się innych, co robić lub czego nie robić, nie naśladuje, nie poprawia sam siebie. Zaprosimy głos, który w tym momencie naszego życia nam służy.

Wyrażanie siebie poprzez śpiew jest prawem wrodzonym każdego człowieka. Wypuść głos poczuj moc !

Zapraszam do wspólnej podróży 😉

Godziny pracy: 10:00-18:00

status szkolenia otwarte zamknięte
szkolenie stacjonarne

TAK

TAK

szkolenie ONLINE

NIE

NIE

grupa szkoleniowa

3-20 osób

do uzgodnienia

termin szkolenia

14 lipiec
10 listopad

do uzgodnienia

cena szkolenia

500 zł/osoba

do uzgodnienia

czas trwania szkolenia

8 godzin / 1 dzień

do uzgodnienia

miejsce szkolenia

KM Studio, Łódź

do uzgodnienia

dokumenty do szkolenia

program szkolenia

training program english version

druk zgłoszenia na szkolenia otwarte

szkolenia wybrane przez innych
tagi

Jeśli masz pytania dotyczące szkolenia Trening „Wypuść głos, poczuj moc” – Głos kobiety napisz.