Pracownia psychologiczna

Pracownia psychologiczna w KM Studio – Zapraszamy Państwa do współpracy w ramach naszej Pracowni Psychologicznej. Stworzyliśmy nową formułę spotkań w KM Studio, bardziej skierowaną do prywatnych odbiorców. W tej przestrzeni przygotowaliśmy zarówno sesje indywidualne z naszymi psychologami i psychoterapeutami, jak i zajęcia grupowe. W odróżnieniu od szkoleń w KM Studio, treningi i sesje indywidualne w ramach Pracowni Psychologicznej mają charakter pracy na procesie, nie opierają się na scenariuszu zajęć, tylko na tym, co dzieje się w ramach dynamiki grupy,( czy spotkania indywidualnego). O ile KM Studio szkolenia to zajęcia rozwojowe i edukacyjne, o tyle warsztaty w Pracowni Psychologicznej KM Studio – to praca rozwojowa: psychologiczna i psychoterapeutyczna.

Warsztaty są zaplanowane na dłuższy czas ( 3 lub 4 dni, czyli kilkadziesiąt godzin) i pomyślane tak, aby Uczestnicy mieli możliwość wejść głęboko w to, co się w nich dzieje, popracować nad emocjami, przekonaniami, nawykami myślenia i działania,  popracować z ciałem a nie tylko dotknąć tematu i dostać narzędzia do pracy nad sobą.

Pracownia Psychologiczna to miejsce zarówno dla naszych szkoleniowo- coachingowych Klientów, aby mogli pogłębiać pracę rozwojową i rozszerzać ją o wątki osobiste jak i dla Klientów nowych, którzy szukają warsztatów lub sesji indywidualnych a nigdy się jeszcze z nami nie spotkali. 

Dlatego…

Jeśli masz ochotę na rozwój osobisty w oparciu o głęboki kontakt z drugim człowiekiem, jeśli jest w Tobie pragnienie do spotkania się z tym, co w Tobie trudne, ważne, co domaga się troski, jeśli lubisz pracę nad sobą opartą na tym, co „tu i teraz” , zapraszamy do wyruszenia w podróż w głąb siebie w naszym towarzystwie.

Pracownia psychologiczna – formy współpracy:

Wszystkie spotkania w ramach Pracowni Psychologicznej odbywają się w siedzibie KM Studio w Łodzi, ul. Piotrkowska 125 ( III piętro, wejście z bramy).  Zajęcia indywidualne prowadzimy równie w formie online

Zajęcia prowadzą psycholgowie, psychoterapeuci i trenerzy, z którymi spotkali się już Państwo przy okazji szkoleń i coachingu w KM Studio:

Karolina Ślifirska, Marcin Ślifirski, Dominika Plisiecka, Tomasz Furgalski, oraz Marta Dębska.