Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte / dedykowane zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Pracujemy z naszymi standardowymi programami zajęć, ale często łączymy różne tematy ze sobą albo piszemy zupełnie nowe programy dostosowane do potrzeb organizacji zamawiającej.

Szkolenia zamknięte prowadzimy tam, gdzie życzą sobie Klienci ( w Polsce i za granicą), trwają one zwykle od czterech do kilkudziesięciu godzin, w zależności od potrzeb.

Grupa szkoleniowa to zazwyczaj 2-12 osób.
Koszt kursu zamkniętego zależy od ustaleń z Zamawiającym i wynika z tego, ilu jest Uczestników, jak długo trwa kurs, czy odbywa się w siedzibie naszej firmy, czy gdzieś indziej.

Zamawiając szkolenie zamknięte Klient otrzymuje:
– zajęcia prowadzone metodą warsztatową,
– komplet materiałów dla każdego Uczestnika ( w wersji wydrukowanej oraz na płytach CD)
– badanie potrzeb szkoleniowych ( po pierwsze polega ono na rozmowie z osobą zamawiającą, po drugie do każdego Uczestnika jest wysyłana ankieta na temat oczekiwań), na podstawie którego pisany jest szczegółowy scenariusz zajęć,
– certyfikaty
– raport poszkoleniowy ( zawierający podsumowanie wyników badania ankietą ewaluacyjną oraz zapis przebiegu zajęć, wybór najważniejszych problemów, którymi zajmowała się grupa, opis aktywności i zaangażowania Uczestników, i inne elementy, które są istotne dla Zamawiającego),
– informacje zwrotne o Uczestnikach- jeśli wcześniej zostanie ustalone w jakiej formie i osoby biorące udział w kursie zostaną o tym uprzedzone.
– wskazówki do dalszego rozwoju grupy lub poszczególnych osób.

Zapraszam na szkolenia zamknięte KM Studio