Opis szkolenia

Trening Czakry – ośrodki energii w ciele i prawa duchowe – Pracownia Psychologiczna KM Studio zaprasza na wydarzenie.

Opis treningu:

Zrozumienie, czym są czakry i jakie dynamiki kryją w sobie, pomaga rozpoznać wewnętrzne ośrodki mocy i blokady. Ważne jest także poznanie fundamentalnych praw duchowych, które kierują naszym życiem, aby swobodnie i w lekkości się w nim poruszać, rozumieć siebie, swoje wybory, emocje, głody i potencjał.

Każdy człowiek ma w sobie MOC, której się nawet po sobie nie spodziewa, wystarczy wiedzieć jak zyskać do tego obszaru dostęp, by móc tym swobodnie zarządzać i nauczyć się przyjmować od życia to, co najlepsze.

Trening Czakry:

dzień I:

  • Czakry – uczestnik dowie się, jak z nimi pracować pod kątem kolorystyki, odżywiania, ubioru, afirmacji i przekonań, kamieni szlachetnych i półszlachetnych, olejków, ziół i pozycji z jogi oraz mudr. Pozna dokładnie każdą czakrę pod kątem zbalansowania, zaburzeń i rozpoznania blokad.
  • Archetypy ukryte w każdej czakrze. W tym module Uczestnik zapozna się z mitycznymi i archetypowymi aspektami, które kryją w sobie zestawy cech i zachowań, które każdy z nas realizuje na podświadomym i świadomym poziomie w swoim życiu.

dzień II:

  • Techniki oddechowe i elementy jogi. Wizualizacje: „Ogród podświadomości” i „Wewnętrzne dziecko”, „Intencja narodzin”. Techniki te pomogą Uczestnikowi poznać swoje wewnętrzne zasoby, rozpoznawać Dziecko, Rodzica i Dorosłego w sobie, nadać nowe intencje na swoje życie i zacząć nowy etap.
  • Prawa duchowe, starożytna mądrość, fizyka kwantowa i zasady energetyczne, które są jak znaki drogowe w naszym życiu. Przestrzeganie ich powoduje, że nasza życiowa podróż staje się bezpieczna, łatwiejsza i bardziej przewidywalna, a my potrafimy czerpać radość i spokój na swojej ścieżce.

Korzyści, jakie uzyskasz w trakcie treningu:

  • dowiesz się czym są czakry i uzyskasz praktyczną wiedzę, jak pracować z ośrodkami energetycznymi w codziennym życiu
  • dostaniesz praktyczną wiedzę o archetypach, które realizujemy w naszych rolach, obowiązkach, związkach i przekonaniach
  • wzmocnisz swoje ośrodki energetyczne i zbalansujesz je
  • poznasz prawa duchowe, którymi kieruje się nasze życie i którymi można zarządzać w lekkości w planie materialnym i manifestować bez wysiłku
  • zyskasz znajomość technik oddechowych, poznasz asany jogi, które integrują kobiece i męskie pole, wgląd poprzez wizualizacje i medytacje oraz poznasz metody centralizowania ośrodka mocy
  • poczujesz się osadzony w sobie, w lekkości, rozpoznasz w sobie nowe jakości i otworzysz się na głęboki kontakt z sobą i innymi ludźmi

Drugiego dnia wskazane jest założenie wygodnego ubrania i zabranie z sobą karimaty

Godziny treningu: 9:30-16:30

status szkolenia otwarte zamknięte
szkolenie stacjonarne

TAK

TAK

szkolenie ONLINE

NIE

NIE

grupa szkoleniowa

4-16 osób

do uzgodnienia

termin szkolenia

24-25 sierpień
12-13 październik

do uzgodnienia

cena szkolenia

1500 zł/osoba

do uzgodnienia

czas trwania szkolenia

12 godzin / 2 dni

do uzgodnienia

miejsce szkolenia

KM Studio, Łódź

do uzgodnienia

dokumenty do szkolenia

program szkolenia

training program english version

druk zgłoszenia na szkolenia otwarte

szkolenia wybrane przez innych
tagi

Jeśli masz pytania dotyczące szkolenia Trening Czakry – ośrodki energii w ciele i prawa duchowe. napisz.