Łódzka Szkoła Psychoterapii Gestalt już otwarta!

Mamy ogromny zaszczyt i przyjemność poinformować Państwa o naszym najnowszym projekcie. Rozwój, współpraca, dbanie o relacje to jedne z naszych najważniejszych wartości. Kierując się nimi, postanowiliśmy otworzyć pierwszą w województwie i mieście Łódzką Szkołę Psychoterapii Gestalt.

Szkoła Gestalt zaprasza do udziału w Roku Rozwojowym Pierwszej Edycji Szkoły Gestalt. Nabór trwa cały rok!

Łódzka Szkoła Gestalt realizuje zajęcia w trybie 1+3 (Rok Rozwojowy i Trzyletni Etap Szkolny). Co za tym idzie całościowy kurs psychoterapii Gestalt trwa 4 lata i składa się z dwóch etapów:

– Etap I to Rok Rozwojowy, stawiający na rozwój osobisty, przepracowanie tego co nieprzepracowane, poznanie nurtu Gestalt oraz pracę grupową.

– Etap II czyli Etap Szkolny to szkolenie umiejętności psychoterapeutycznych.

Zarówno Etap I jak i II mogą być realizowane osobno – w kursie mogą brać udział również osoby po ukończeniu Roku Rozwojowego w innej Szkole Gestalt realizującej program 1+3. Wszystkie formalności oraz program szkoły Gestalt spełnia wymagania Stowarzyszenia EAGT.

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z psychoterapią mogą być również spokojne. Zadaniem Łódzkiej Szkoły Gestalt jest całościowe przygotowanie uczestników szkolenia do pracy w zawodzie Psychoterapeuty Gestalt, spełniając przy tym wszystkie standardy Stowarzyszenia EAGT, pod które Szkoła podlega. Dzięki temu, uczestnik, po ukończeniu 4–letniego procesu kształcenia, będzie mógł ubiegać się o Certyfikat EAGT (European Association for Gestalt Therapy).

Zapraszamy do udziału w zajęciach Roku Rozwojowego Pierwszej Edycji Łódzkiej Szkoły Psychoterapii Gestalt. Startujemy 14 września 2023r. Wkrótce ogłosimy kolejne terminy grup Roku Rozwojowego.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Szkoły

Łódzka Szkoła Psychoterapii Gestalt