„Podróże dusz – spotkania dla kobiet” to uskrzydlające wydarzenia organizowane przez Pracownię Psychologiczną KM Studio we współpracy z Martą Dębską.

To przytulny krąg, który oferuje uczestniczkom możliwość eksploracji wewnętrznego świata, odkrywania głębi serca i duszy oraz dzielenia się swoimi historiami, wzajemnie się wspierając. Podczas „Podróży dusz” uczestniczki mają okazję odwiedzić miejsca pełne magii i inspiracji, które pobudzają wyobraźnię i otwierają drzwi do nowych doświadczeń.

W trakcie tych zebrań, uczestniczki tworzą pokonują wspólną podróż, za każdym razem przeżywając inną przygodę. Zachęcamy do odrzucenia „powinności” i zanurzenia się w głąb swoich pragnień, ponieważ ilustrowanie pragnień duszy ma moc tworzenia naszej rzeczywistości.

Jeśli chcesz przeżyć chwilę relaksu, oderwać się od codzienności i spędzić czas wśród innych kobiet, serdecznie zapraszamy do dołączenia do nas w KM Studio, ul. Piotrkowska 125 w Łodzi. Przynieś ze sobą kolorowe czasopisma, wydrukowane zdjęcia lub inne materiały, które chciałabyś umieścić na swojej mapie marzeń – każdy drogowskaz jest ważny.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek 15 marca 2024 w godzinach od 18:00 do 21:00. Aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować swoje miejsce, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stronie wydarzenia:

Więcej drobiazgowych informacji można również uzyskać pod adresem mailowym:

  • praktykaradosnegozycia@gmail.com

Marta Dębska, doświadczona przewodniczka, kompanka, siostra i trenerka zaprasza wszystkie kobiety na to niezapomniane doświadczenie, które otwiera nowe możliwości odkrywania i wzrostu osobistego.

Dołącz do naszej podróży do wnętrza siebie i skontaktuj się ze swoją energią w bezpiecznej, pełnej miłości przestrzeni.

Najbliższe spotkania będą odbywać się:

  • 15 marzec
  • 19 kwiecień
  • 17 maj

Zapraszamy do wzięcia udziału!