Trening wewnętrzne dziecko z Martą Dębską w Pracowni Psychologicznej KM Studio.

Tytuł: Trening wewnętrzne dziecko: W drodze do siebie – poznaj źródło swojej mocy i radości

Wielkość grupy: Warsztat odbywa się przy minimum 3 i maksimum 10 osobach.

Czas trwania treningu: 8h

Godziny pracy: 10:00-19:00 z przerwą lunchową

Cena: 700pln

Miejsce pracy: Stacjonarnie ul. Piotrkowska 125, Łódź, KM Studio – szkolenia

Prowadzący: Marta Dębska

Najbliższe terminy:

  • 20 kwiecień
  • 29 czerwiec
  • 14 wrzesień
  • 16 listopad
  • 14 grudzień

Trening wewnętrzne dziecko z Martą Dębską – opis:

W każdym z nas istnieje harmonijna jedność, złożona z trzech kluczowych elementów: Ciała, Emocji i Rozumu. Gdy te trzy składniki są w równowadze, doznajemy spokoju i harmonii w życiu. Niestety, schematy i przekonania z czasów dzieciństwa mogą zakłócać tę równowagę i skutecznie utrudniać nam funkcjonowanie w dorosłym życiu. Dlatego też kontakt z naszym wewnętrznym dzieckiem staje się kluczowy. Troska o nie, uspokojenie i zrozumienie potrafią przynieść ukojenie i równowagę w naszym życiu. W połączeniu z naszym wewnętrznym dzieckiem i zaopiekowaniem się naszymi emocjami, doświadczamy pełni mocy, która tkwi w naszym wnętrzu. Możemy wtedy stanąć za sobą, bez poczucia wstydu czy winy, i przestać zadawać sobie pytanie „czy to wypada?”.

Uwolnienie potencjału, jaki drzemie w naszej wewnętrznej sferze, pobudzi kreatywność i ożywi nasze życie na zewnątrz. Stanie się ono bardziej soczyste, kolorowe i przede wszystkim – bardziej nasze.

W trakcie treningu eksplorujemy szereg zagadnień związanych z wewnętrznym dzieckiem oraz sposobami na jego uwolnienie. Rozmawiamy o potrzebach psychicznych dziecka, zranieniach z dzieciństwa, etapach rozwoju oraz odkrywamy różne techniki pracy nad sobą. Wykorzystujemy medytację, ćwiczenia oddechowe, techniki self-compassion, afirmacje, coaching, prace z narzędziami artystycznymi oraz kwestionariusze diagnozujące. Wszystko po to, by każdy mógł odkryć swoje wewnętrzne dziecko, nawiązać z nim relację, zrozumieć jego potrzeby i wreszcie uwolnić je, dając sobie szansę na pełniejsze życie.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie treningu.