Pracownia Psychologiczna KM Studio poleca:

Warsztat Gestalt z Rafaelem Cortiną to rozwojowe wydarzenie Gestalt organizowane przez Łódzką Szkołę Gestalt, z którą my jako Pracownia Psychologiczna KM Studio mamy ogromną przyjemność współpracować.

Nasza Pracownia Psychologiczna poleca warsztat Gestalt z Rafaelem Cortiną przede wszystkim psychoterapeutom i psychoterapeutom w szkoleniu Gestalt. Zaliczany jest do wymaganych godzin tzw. free choice, niezbędnych w procesie certyfikacji w nurcie Gestalt.

Informacje organizacyjne

Temat warsztatu: Healing Trauma in the Path of Recovery: A Compassionate/Relational Gestalt Approach – Podejście Gestalt do uzdrawiania traumy i wspierania powrotu do zdrowia

Prowadzący: Rafael Cortina

Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt

Termin: 16.06 – 18.06.2023

Dni warsztatu: Piątek: 15:00-19:00, sobota, niedziela: 9:00 – 19:00. W tym przerwy w godz. 13:00 – 15:00.

Ilość godzin: 25 godzin szkoleniowych

Miejsce: Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź

Koszt: 1500 zł

Prowadzony będzie w języku angielskim i tłumaczony na język polski.

Liczba miejsc ograniczona!

Zgłoszenia przyjmujemy:  

W obu przypadkach niezbędne będzie również wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Opis Warsztatu Gestalt z Rafaelem Cortiną:

Traumatyczne dzieciństwo i wydarzenia życiowe kształtują sposób, w jaki jednostka postrzega siebie i świat, co ma bezpośredni wpływ na relacje, postrzeganie siebie, umiejętności radzenia sobie, poczucie własnej wartości itp.  Niestety, powszechnym i początkowo skutecznym sposobem radzenia sobie z wpływem traumy i przystosowywania się do świata są zachowania uzależniające. Przynoszą one chwilową ulgę i znieczulają ból emocjonalny i relacyjny. Celem warsztatu jest głębsze zrozumienie związku między uzależnieniem a traumą, roli układu nerwowego, niekorzystnych doświadczeń z dzieciństwa, teorii poliwagalnej oraz zastosowanie tej wiedzy w ramach psychoterapii Gestalt w celu wspierania procesu zdrowienia.

Szkolenie to będzie kładło nacisk na nauczanie klinicznego modelu leczenia traumy i uzależnień poprzez przedstawienie związku między uzależnieniem a traumą, roli układu nerwowego oraz zastosowania tej wiedzy w ramach podejścia gestaltowskiego/relacyjnego. Celem jest pomoc klientom w rozwinięciu ich zdolności do odkrywania granicy kontaktu i budowania nowych doświadczeń, które mogą prowadzić do możliwości rozwoju i zdrowienia.

Po szczegółowe informacje zapraszamy TUTAJ.