Zapraszamy Państwa na nowe szkolenie wypalenie zawodowe w KM Studio, więcej informacji na temat terminów, programu i zapisów na szkolenia znajdą państwo na stronie: Wypalenie zawodowe – jak sobie z nim radzić?

Nowe szkolenie wypalenie zawodowe skierowane jest do osób od wielu lat pracujących w małych lub dużych firmach międzynarodowych, często na odpowiedzialnych stanowiskach, które czują się zmęczone codziennymi obowiązkami związanymi z pracą oraz czują, że zawodowo ugrzęzły w miejscu i nie widzą szans na dalszy rozwój biznesowy oraz osobisty.

Cały kurs oparty jest na zbieranej przez lata wiedzy oraz sprawdzonych sposobach radzenia sobie w podobnej sytuacji. Szkolenie pomoże Ci zrozumieć nie tylko przyczyny wypalenia zawodowego, które w przyszłości możesz wyeliminować bądź zminimalizować, ale również własne nastawienie pod względem rozumienia mechanizmów emocjonalnych (uzależnienia, apatia, ogólne zrezygnowanie) i symptomów psychosomatycznych (choroby, różnego rodzaju bóle, etc.).

Dzięki szkoleniu poznasz sprawdzone techniki radzenia sobie z wypaleniem zawodowym oraz konkretne kroki – od czego zacząć, aby sobie pomóc. Kurs zawiera również elementy rozwoju osobistego, dzięki którym nauczysz się jak zacząć dbać o siebie, tak aby wzmacniać swoją energię zawodową i życiową oraz aby podejmować działania z poczuciem sensu i jasno sprecyzowaną wizją celu.

Szkolenie wypalenie zawodowe to także doskonałe miejsce, żeby dowiedzieć się również, jak nie pomylić zjawiska wypalenia z brakiem organizacji pracy, prokrastynacją czy klasycznym ‘nie chcę mi się’.

Po więcej informacji zapraszamy TUTAJ.